Nume Data Fisier
Ordinul prefectului 08/04/2022 Descarcă
ROF aparat de specialitate 28/11/2018 Descarcă
Organigrama 14/09/2021 Descarcă
Stat de funcții 14/09/2021 Descarcă

Comisia paritara Comisia de disciplina
Membrii titulari: 
ROCA ADRIANA-consilier asistent
CÂTEA IRINA-consilier  principal
Membrii supleanti:
FARCAȘ  ADRIANA-referent asistent
IȘTOC MĂDĂLINA-ANDREA – referent asistent Secretar titular:
 BENCHEA  ILEANA-consilier superior
Secretar supleant:
PREPELIȚĂ PETRONELA-MIHAELA -consilier I
Membrii titulari: 
FODOR  TATIANA-secretar  general
DAVID  MIHAELA- consilier  superior
PATRAȘCU MARIA-MIRELA -consilier  asistent.

Membrii supleanti:
BENCHEA  ALINA-VALENTINA-consilier superior
FARCAȘ CĂTĂLIN-GABRIEL-referent  superior
GONDOȘ  VERONICA-referent principal

Secretar Titular:
ROCA  ADRIANA-consilier asistent
Secretar supleant:
IȘTOC  MĂDĂLINA-ANDREEA-referent  asistent

ADMINISTRATOR PUBLIC

  1. ADMINISTRATOR PUBLIC

CABINET PRIMAR

  1. consilier personal-VACANT

COMPARTIMENT AUDIT PUBLIC INTERN

  1. auditor superior-VACANT
  2. auditor principal -VACANT

SERVICIUL  VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA

  1.  Sef SVSU-VACANT

COMPARTIMENT RELAȚII CU PUBLICUL, SECRETARIAT, REGISTRATURĂ ȘI ARHIVĂ

  1. consilier asistent -PATRAŞCU MARIA-MIRELA
  2. referent principal-VACANT

COMPARTIMENT AGRICOL ȘI CADASTRU

  1. referent superior-FARCAȘ CĂTĂLIN -GABRIEL
  2. consilier I-PREPELIȚĂ PETRONELA-MIHAELA
  3. referent II-TEMPORAR VACANT

COMPARTIMENT URBANISM ȘI AMENAJAREA TERITORIULUI, MEDIU, SALUBRIZARE, AVIZE ȘI AUTORIZAȚII

  1. consilier superior-BENCHEA ILEANA
  2. consilier superior-BENCHEA ALINA-VALENTINA

BIROU ECONOMIC

  1. șef Birou- ȘUȘTAC CĂTĂLINA-CRISTINA
  2. consilier superior-DAVID MIHAELA
  3. consilier principal-VACANT
  4. consilier principal-VACANT
  5. referent debutant -GROZA IULIANA
  6. consilier juridic debutant-VACANT
  7. consilier principal- CÂTEA IRINA
  8. referent asistent- TEMPORAR VACANT

COMPARTIMENT ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC ȘI PRIVAT

  1. consilier  debutant- PANȚIRU CRISTINA

COMPARTIMENT DEZVOLTARE LOCALĂ, STRATEGIE, PROGRAME, MANAGEMENTUL PROIECTELOR

  1. consilier superior-VACANT
  2. consilier asistent-PRUTEANU MONICA-TEREZA

COMPARTIMENT ADMINISTRATIV, GOSPODĂRIRE COMUNALĂ, ILUMINAT PUBLIC

  1. muncitor calificat – VACANT
  2. șofer II-DOGARU ANTON
  3. sofer buldo II -BENCHE COTARU IONEL
  4. muncitor necalificat-VACANT
  5. șofer microbuz șc. II -PRUTEANU PETRICĂ
  6. guard-FARCAȘ ANTON
  7. îngrijitor-MĂRIUȚ PAULINA
  8. muncitor calificat-ROCA IOAN

COMPARTIMENT ASISTENȚĂ SOCIALĂ ȘI STARE CIVILĂ

  1. consilier  asistent -ROCA ADRIANA
  2. consilier  asistent -IŞTOC MĂDĂLINA ANDREEA
  3. consilier  asistent-GONDOȘ VERONICA
  4. asistent medical comunitar- VACANT